Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x
20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.
Trwają zapisy do czwartej edycji Listów dla Ziemi. Do akcji dołączyło już 40 gmin i prawie 50 tysięcy osób.
Na ulicy, na skwerze, na placu, w otoczeniu szkoły, przechodniów czy zabytkowych kamienic... O kreatywnym podejściu do odpadów można mówić wszędzie, tak jak przez ostatnie półtora roku zrobili to koordynatorzy projektu "Nie bądź jednorazowy"z naszej Fundacji.

Zagłosuj na 365 reklamówek

13 styczeń 2016
Akcja 365 reklamówek, będąca częścią Listów dla Ziemi, została wyróżniona przez portal Ulica Ekologiczna i znalazła się w plebiscycie na kampanię społeczną 2015 roku. Jeśli Wy również uważacie, że 365 reklamówek to ważna dla środowiska akcja, zachęcamy do oddania swojego głosu.

Wesołych Świąt

24 grudzień 2015
Święta to wyjątkowy czas. Z tej okazji ślemy Wam całe mnóstwo dobrej, pozytywnej energii i Was również zachęcamy do dzielenia się radością z innymi.
Prezenty nie zawsze trzeba kupować. Czasem można je zrobić samodzielnie. I zapakować w zrobioną przez siebie torebkę. Jak? O tym w naszej Świątecznej Akademii Upcyklingu.