Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

KONKURS 2018

Promoted

Startujemy z głosowaniem na najpiękniejszy List dla Ziemi 2018! 🌍Konkurs jest częścią ogólnopolskiej akcji, która w tym roku odbywa się już po raz szósty.

50 prac, na które można głosować, zostało wybranych spośród setek nadesłanych listów napisanych w przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjach w całym kraju. Dla autorów listów, którzy otrzymają największą ilość lajków, przygotowaliśmy nagrody: 10 nagród głównych i 40 wyróżnień. 🏆 🏅Głosowanie trwa od 21 maja do 4 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone 5 czerwca.

Zachęcamy do oddawania głosów!

na naszym facebooku

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.