Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Dołącz do Listów dla Ziemi 2017!

Promoted

Do piątej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 56 tysięcy osób i 480 placówek z całej Polski. Jeśli Twojej gminy lub placówki nie ma jeszcze ana naszej liście, dołącz do nas, bo razem możemy zdziałać więcej!

Gminy, które chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia. Wystarczy zajrzeć do naszej zakładki „Materiały do pobrania”, pobrać deklarację uczestnictwa i wysłać na naszego maila.

Zachęcamy do udziału w akcji!

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.