Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Instagramowe historie

Promoted

Już niemal rok nasza Fundacja posiada swoje konto na Instagramie. Co można na nim znaleźć? Zdjęcia z akcji, pomysły, jak być eko, dowody na to, że dzikich wysypisk nadal niestety nie brakuje i fotę dzięcioła, który zagościł w naszym Arkowym ogrodzie... Zapraszamy!

Na naszym Instagramowym koncie można zobaczyć zdjęcia z akcji, jakie odbyły się w różnych miastach Polski, grafiki prezentujące pomysły na to, jak ponownie wykorzystać opakowania, np. do zrobienia doniczek samonawadniających czy karmnika, a także zdjęcia z naszych akcji zbierania reklamówek ze śmieciami. Odwiedzając nasz profil, zobaczycie także, jak prezentuje się nasz Arkowy ogród i kogo można  wnim spotkać. Zapraszamy: https://instagram.com/fundacjaarka/.

 

 

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.