Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Instrumenty do Rób Upcycling Beat poszukiwane!

Na ulicy, na skwerze, na placu, w otoczeniu szkoły, przechodniów czy zabytkowych kamienic... O kreatywnym podejściu do odpadów można mówić wszędzie, tak jak przez ostatnie półtora roku zrobili to koordynatorzy projektu "Nie bądź jednorazowy"z naszej Fundacji.

Instrumenty z odpadów

Myśl przewodnia: "Pomyśl zanim wyrzucisz" była jak refren, rytm, rozbrzmiewający na ulicach podczas widowiskowych happeningów Rób Upcycling Beat. Młodzi ludzie na skonstruowanych przez siebie instrumentach z opakowań, pojemników i odpadów wydobywali dźwięki przyciągające przechodniów.

Projekt "Rób Upcycling Beat" będzie kontynuoowany w ramach nowego programu "Zadbaj o klimat - gospodarka niskoemisyjna" (w województwach: podkarpackim, małopolskim, śląskim i opolskim), dlatego już dziś prosimy o przekazywanie ARCE rzeczy, z których mogą w przyszłości powstać ciekawe "instrumenty". Chodzi o butle z dystrybutorów po wodzie, baniaki i beczki. 

Kontakt: szymon@fundacjaarka.pl.
Za wsparcie w realizacji "Rób Upcycling Beat" dziękujemy MAGO.

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.