Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Jutro: Nie bądź jednorazowy w Poznaniu

Promoted

29 i 30 października wraz z projektem „Nie bądź jednorazowy” zawitamy do Poznania i Wrocławia. To już ostatnie akcje poświęcone ekokonsumpcji, które odbędą się w tym roku.

Warsztaty, happening i wystawa

W ramach akcji odbędą się warsztaty oraz happening. Ich celem będzie zapoznanie uczestników z zasadą 3R, a także tym, jak kupować, by nie szkodzić środowisku. Nie zabraknie także mobilnej wystawy Małgorzaty Rozenau i Upcycling Beat'u, czyli muzyki tworzonej przy pomocy instrumentów wykonanych z odpadów.

W Poznaniu będziemy współpracować z V Liceum Ogólnokształcącym im. Klaudyny Potockiej, a we Wrocławiu z Autorskim Liceum Artystycznym.

Happening w Poznaniu: 29 października, Stary Rynek godz. 12.30
Happening we Wrocławiu:30 października, Rynek godz. 13.00


 

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.