Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Konkurs "Kawałek błękitnego nieba"

Promoted

14 listopada obchodziliśmy Dzień Czystego Powietrza. Z tej okazji w wielu placówkach w całej Polsce zostały zorganizowane specjalne akcje. Postanowiliśmy wyłonić te najlepsze i zorganizować specjalny konkurs!

 

By wziąć udział w konkursie „Kawałek błękitnego nieba”, wystarczy wysłać nam zgłoszenie i relację z obchodów Dnia Czystego Powietrza. Zostaną one zamieszczone na facebookowym fanpage'u naszej fundacji i wezmą udział w głosowaniu internautów.

Na 10 autorów i organizatorów najlepszych pomysłów i relacji z obchodów Dnia Czystego Powietrza czeka UNIKALNA STATUETKA. Na zgłoszenia czekamy do końca listopada.

 

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.