Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi

Promoted

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.

 

Konkurs na najpiękniejszy list to nieodłączny element akcji Listy dla Ziemi. W tym roku prace napisane przez uczniów szkoły mogą do nas nadsyłać do 12 maja (na adres: listydlaziemi@fundacjaarka.pl). Po przejrzeniu wszystkich nadesłanych prac jury wybierze 100 listów, na które internauci będą mogli oddawać głosy. Głosowanie potrwa od 20 maja do 10 czerwca.

Dla finalistów konkursu przygotowaliśmy tradycyjnie specjalne nagrody!

 

 

Przeczytaj także

Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.
Trwają zapisy do czwartej edycji Listów dla Ziemi. Do akcji dołączyło już 40 gmin i prawie 50 tysięcy osób.