Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Konkurs - przedłużony termin!!!

Dostaliśmy ogromną ilość pytań w sprawie konkursu na najpiękniejszy List dla Ziemi 2019. Wiadomo jaka sytuacja panowała w kwietniu w wielu szkołach i przedszkolach. Trwał strajk i nie było możliwości przeprowadzenia akcji Listy dla Ziemi.

Dlatego zmianiamy terminy konkursu:

- do 27 maja można do nas przysyłać listy - prosimy pamiętać!!! 1 list z 1 placówki w formie cyfrowej.

- głosowanie będzie trwało od 5-15 czerwca

- wyniki konkursu  podamy 17 czerwca. 

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.