Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Konkurs wystartował!

Promoted

Dziś rozpoczynamy głosowanie na najpiękniejszy list dla Ziemi. W konkursie bierze udział 100 prac, które wyłoniliśmy spośród wszystkich nadesłanych listów. Uczestnikom życzymy powodzenia!

Głosowanie na najpiękniejszy list dla Ziemi potrwa od 25 maja do 10 czerwca na stronie: http://listydlaziemi.pl/konkurs-2015. Z jednego IP można oddać tylko jeden głos na dany list, więc warto dobrze przemyśleć swoją decyzję i dokładnie zapoznać się z pracami konkursowymi przed naciśnięciem przycisku "głosuj".

Nagrody przyznane zostaną w kategorii głównej i w kategoriach wiekowych. W kategorii głównej najpiękniejszy list zostanie wybrany spośród wszystkich nadesłanych prac, zarówno przez internautów jak i jury. W kategoriach wiekowych najpiękniejsze listy zostaną wyłonione w 3 grupach: przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja. Wyniki głosowania internautów oraz decyzje jury zostaną ogłoszone do 15 czerwca.

W konkursie przewidziano następujące nagrody: 10 nagród głównych: ekologiczne torby z banerów, 90 nagród specjalnych: albumy przyrodnicze, komputerowe programy edukacyjne. Nagrody zostały ufundowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Nagrody zostaną wysłane do laureatów pocztą na koszt Organizatora konkursu.

 

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.