Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Ostatni tydzień zgłoszeń do Listów dla Ziemi

Promoted

Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.

Zgłoszenia do czwartej edycji Listów dla Ziemi można nadsyłać do końca lutego. Gminy, które jeszcze tego nie zrobiły, nadal mogą dołączyć do działań. Wystarczy pobrać formularz z naszej strony, wypełnić go i odesłać na maila.

Przypominamy – w tym roku tematem listów jest niska emisja. 

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.
Trwają zapisy do czwartej edycji Listów dla Ziemi. Do akcji dołączyło już 40 gmin i prawie 50 tysięcy osób.