Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Ostatnie 5 dni głosowania

Promoted

Jeszcze tylko przez 5 dni można oddawać głosy na najlepszą inicjatywę zorganizowaną w ramach 11 Dnia Czystego Powietrza. Głosowanie trwa na fanpage'u Fundacji ARKA na Facebooku.

 

Konkurs "Kawałek błekitnego nieba" organizowany jest w ramach 11 Dnia Czystego Powietrza. O statuetkę rywalizuje 17 placówek z całej Polski. By oddać na nie głos, wystarczy wejść na fanpage'a Fundacji Ekologicznej Arka i kliknąć "like" przy wybranych zdjęciu.

 

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.