Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Pierwsze zgłoszenia do Listów dla Ziemi 2014

Promoted

II edycja Listów dla Ziemi ruszyła na całego. Na naszą skrzynkę mailową wpłynęły już pierwsze zgłoszenia od gmin.

Szczęśliwa 13-tka

W szczęśliwej jak dotąd trzynastce znalazły się miejscowości: Bydgoszcz, Jordanów, Dominów, Odrzywół, Prudnik, Trzemeszno, Wronki, Kutno, Czerwionka-Leszczyny, Koszalin, Dopiewo, Pruszcz Gdański i Bogatynia. Gminy te otrzymają od nas materiały dotyczące tegorocznej tematyki akcji czyli palenia śmieci w piecach oraz niskiej emisji i wezmą udział w ogólnopolskiej edycji pisania listów przez dzieci.

Zgłoś swoją gminę!

Czekamy na kolejne zgłoszenia. I mamy nadzieję, że uda nam się przebić ubiegłoroczną liczbę uczestniczących w projekcie gmin. Miejscowości, które są zainteresowane udziałem w akcji, deklaracje mogą pobierać TUTAJ.

Zachęcamy do udziału i współtworzenia ekologicznej drużyny narodowej!

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.