Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Prudnik numerem 1

Promoted

Znamy już wyniki konkursu na Najlepszą inicjatywę Listów dla Ziemi 2013. Głosami internautów zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 z Prudnika. Gratulujemy!

Internauci wybrali

W finale konkursu na Najlepszą inicjatywę Listów dla Ziemi 2013 znalazło się 31 placówek z całej Polski. Internauci mogli na nie głosować przez ponad 2 tygodnie, korzystając ze specjalnej aplikacji na Facebooku. Zainteresowanie działaniami zrealizowanymi przez przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja było bardzo duże, a najlepszym z najlepszych udało się zebrać ponad tysiąc głosów.

Walka do ostatnich minut

Zacięta walka o zwycięstwo toczyła się do ostatnich godzin pomiędzy Szkołą Podstawową nr 4 w Prudniku a Przedszkolem nr 10 im. Juliana Tuwima w Czerwionce-Leszczynach. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się wynikiem 1167 do 1123 na korzyść Prudnika.

Miejsce trzecie zajęła Szkoła Podstawowa z Jordanowa. Na kolejnych pozycjach znalazły się placówki z Kołobrzegu, Mysłowic, Tarnowskich Gór, Tarnawy, Wrocławia, Kowalewa Pomorskiego i Krzemieniewic.

Statuetki dla najlepszych

Na najlepszą dziesiątkę czekają specjalne statuetki Listów dla Ziemi 2013. Będą one dowodem zaangażowania placówki w działania proekologiczne, dbałości o środowisko, kreatywnej aktywności i dawania innym dobrego przykładu.

Serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.