Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Regulamin konkursu „Najpiękniejszy List dla Ziemi 2017”

Regulamin konkursu „Najpiękniejszy List dla Ziemi 2017”

 

 1. Organizatorem konkursu jest Fundacja Ekologiczna Arka z siedzibą w Bielsku-Białej.   NIP: 9372441981, Regon: 240005862, KRS: 0000226058
 2. Celem konkursu jest wyłonienie najpiękniejszych listów napisanych podczas ogólnopolskiej akcji Listy dla Ziemi.
 3. Uczestnikiem konkursu jest każda osoba, której list zostanie zgłoszony do konkursu przez placówkę oświatową. 
 4. Jedna placówka może wysłać na konkurs jeden list w formie skanu (plik jpg, PDF) wielkości do 1 MB.
 5. Listy można nadsyłać do dnia 15 czerwca na adres: listydlaziemi@fundacjaarka.pl
 6. Do wysłanych plików musi być dołączona metryczka zawierająca: imię i nazwisko ucznia, adres szkoły, telefon, email.
 7. Konkurs będzie składał się z trzech etapów. W pierwszym, przedszkola i szkoły, które brały udział w akcji, wybiorą najpiękniejsze listy napisane w ich placówkach i prześlą ich skany do organizatora.  W drugim, spośród wszystkich nadesłanych listów jury wybierze finałową 100. W etapie drugim (finałowym) w specjalnej konkursowej aplikacji na stronie Listów dla Ziemi na portalu Facebook (www.facebook.com/fundacjaarka) zostanie przeprowadzone głosowanie internautów, którzy wybiorą najpiękniejszy list.
 8.  W konkursie przewidziano następujące nagrody i wyróżnienia: 10 nagród dla 10 pierwszych listów (rodzaj nagrody jest jeszcze ustalany), 90 wyróżnień ( książki, albumy, gadżety)
 9. Głosowanie na Facebooku odbędzie się od 7 – 25 września. Wyniki zostaną ogłoszone  do 30 września.
 10. Nagrody zostaną wysłane do laureatów pocztą na koszt Organizatora konkursu.
 11. Nadesłanie listu stanowi jednocześnie deklarację, że osoba nadsyłająca jest autorem/autorką listu.
 12. Uczestnicy zgadzają się do przekazania wszelkich praw majątkowych związanych  z wykorzystaniem przez Organizatora zwycięskich listów.
 13.  Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika regulaminu konkursu, który w całości zobowiązuje Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad.
 14. W przypadku podejrzenia o nieuczciwe pozyskiwanie głosów (głosy z tego samego IP, głosy z kont nieaktywnych, głosy z kont sztucznie wytworzonych itd.) Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji uczestnika w trybie natychmiastowym. Decyzja ta jest niepodważalna i ostateczna.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 16.  Organizator wyłącza możliwość wypłaty ekwiwalentu pieniężnego za którąkolwiek z nagród.
 17.  Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.
 18.  Konkurs nie jest w żaden sposób organizowany ani sponsorowany przez portal Facebook.

Przeczytaj także

20 maja wystartuje konkurs na najpiękniejszy list dla Ziemi. Placówki, które brały udział w akcji, wciąż mogą nadsyłać najlepsze prace swoich uczniów.
Od 11 do 30 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów będą pisali listy dla Ziemi. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 90 gmin i blisko 85 000 uczniów.
Jeszcze tylko przez tydzień można się zgłaszać do akcji Listy dla Ziemi. By dołączyć do naszej Ekologicznej Drużyny Narodowej wystarczy wypełnić krótki formularz.
Do czwartej edycji Listów dla Ziemi dołączyło już ponad 80 tysięcy osób. Gminy, która chciałyby wziąć udział w akcji, cały czas mogą wysyłać nam swoje zgłoszenia.
Trwają zapisy do czwartej edycji Listów dla Ziemi. Do akcji dołączyło już 40 gmin i prawie 50 tysięcy osób.