Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Mapa inicjatyw

Zobacz ostatnio dodane inicjatywy

W ramach pisania Listów dla Ziemi uczniowie Szkoły nr 3 w Sławnie z wielką chęcią i zapałem brali udział w licznych dyskusjach i konkursach poświęconych tematyce ekologicznej.
„Gdy o Ziemię naszą dbasz, czysto wokół masz” – to myśl, która towarzyszyła dzieciom podczas pisania Listów dla Ziemi. Przedszkolaki rysowały swoje Listy, sadziły drzewa i rozwiązywały zagadki o tematyce ekologicznej.
W związku z udziałem w akcji Listy dla Ziemi Szkoła Podstawowa w Świeszewie podjęła się wielu ekologicznych działań i wyzwań.
W ramach akcji Listy dla Ziemi uczniowie z Przedszkola w Tychach zostali poinformowani o zagrożeniach płynących z zanieczyszczenia powietrza, a także działaniach jakie należy podjąć w celu ich uniknięcia.
Podczas zajęć przeprowadzonych w ramach akcji Listy dla Ziemi, uczniowie Szkoły Podstawowej w Malanowie zostali zaznajomieni z problemem niskiej emisji i zanieczyszczeń powietrza. Akcja ta uwrażliwiła dzieci i ich bliskich na to co się spala w ich piecach jak również zwróciła uwagę na ogromną potrzebę sadzenia drzew i tworzenia terenów zielonych.