Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Województwo dolnośląskie

Zobacz ostatnio dodane inicjatywy

„Gdy o Ziemię naszą dbasz, czysto wokół masz” – to myśl, która towarzyszyła dzieciom podczas pisania Listów dla Ziemi. Przedszkolaki rysowały swoje Listy, sadziły drzewa i rozwiązywały zagadki o tematyce ekologicznej.
W ramach akcji Listy dla Ziemi uczniowie z Ubocza sprzątali teren wokół szkoły, pisali listy, a także posadzili kilka nowych drzewek.
W Przedszkolu Miejskim ,,Bajkowy Ogród” w Wiązowie, w akcję pisania Listów dla Ziemi zaangażowały się wszystkie przedszkolaki. W czasie zajęć dzieci dowiedziały się w jaki sposób można zaoszczędzić energię i jak należy segregować odpady.
W ramach akcji pisania Listów dla Ziemi dzieci z Przedszkola nr 87 zapoznały się z tematyką niskiej emisji i zanieczyszczenia powietrza.
W Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Pobiednej w ostatnim tygodniu kwietnia realizowany był projekt pod hasłem Tydzień dla Ziemi. Pomysłów na eko-działania nikomu nie brakowało.