Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Województwo śląskie

Zobacz ostatnio dodane inicjatywy

W ramach akcji Listy dla Ziemi uczniowie z Przedszkola w Tychach zostali poinformowani o zagrożeniach płynących z zanieczyszczenia powietrza, a także działaniach jakie należy podjąć w celu ich uniknięcia.
W ramach akcji Listy dla Ziemi we wszystkich grupach wiekowych nauczycielki przeprowadziły pogadankę „Ziemia naszą planetą” . Wspólnie z dziećmi zastanawiały się, co można zrobić, aby nasza planet była czysta i aby żyło się na niej zdrowo.
Aby lepiej zrozumieć problem niskiej emisji, dzieci z Przedszkola w Mysłowicach wybrały się na spacer po okolicy. Podczas wycieczki mogły zaobserwować, skąd biorą się liczne zanieczyszczenia powietrza.
W Przedszkolu Miejskim nr 6 w Lublińcu w ramach akcji Listy dla Ziemi odbyły się zajęcia ekologiczne pod hasłem „Opowiem Tacie i Mamie jak groźne jest spalanie!”.
Wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach włączyli się do akcji ekologicznej Listy dla Ziemi już na samym początku 2014 roku. Członkowie Koła Ekologiczno-Przyrodniczego poszukiwali mądrych i ekologicznych rozwiązań dla Matki Ziemi.