Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Województwo zachodniopomorskie

Zobacz ostatnio dodane inicjatywy

W ramach pisania Listów dla Ziemi uczniowie Szkoły nr 3 w Sławnie z wielką chęcią i zapałem brali udział w licznych dyskusjach i konkursach poświęconych tematyce ekologicznej.
W związku z udziałem w akcji Listy dla Ziemi Szkoła Podstawowa w Świeszewie podjęła się wielu ekologicznych działań i wyzwań.
W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi uczniowie placówki w Drawsku Pomorskim podjęli się realizacji licznych działań. W harmonogramie znalazły się m.in. konkursy, apel tematyczny i pisanie listów.
W Przedszkolu Publicznym w Czaplinku w ramach programu „Czyste Powietrze – Zdrowy Człowiek” – Listy dla Ziemi zaplanowano i zrealizowano wiele zadań i działań o charakterze ekologicznym.
Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 im. Marii Montessori w Kołobrzegu z panią Aleksandrą Gajek z zapałem przystąpiły do akcji ekologicznej Listy dla Ziemi. Przede wszystkim maluchy przygotowały listy na specjalnym papierze listowym wydrukowanym na makulaturze. Swoje ekologiczne rady rysowały kredkami, wycinały, naklejały.